MEIE FIRMAST

Uus Idee on Tallinnas asuv  eraettevõte, kelle tegevusaladeks on keevitajate kõrgetasemeline koolitamine, keevitusalane konsultatsioon ja  metallitööde teostamine.

Oleme koostööd teinud mitmete erinevate suur- ja väikefirmadega, pakkunud neile koolitusteenuseid, konsultatsioone ja teinud allhanketöid. Meie paindlik hinnapoliitika võimaldab tegeleda iga kliendiga eraldi.

Koolituses läheneme õpilasele individuaalselt, jagame talle soovitusi, et koos jõuda lahendusteni. Kursuse lõppedes väljastame õpilasele, eksami sooritamisel, keevitaja-eurosertifikaadi.

Koostöös TÜV NORD-i esindajaga väljastab TÜV NORD keevituseksami edukalt läbinule rahvusvahelise sertifikaadi.

AJALUGU

23.03.1993 aastal alustas tegevust “AS Uus Idee”.
Aktsiseltsi omanikuks oli “Seinäjoen Ammatillinen Aikuiskoulutuskeskus”. Tegevdirektoriks ja esindajaks oli Jorma Sihvonen ning tegevuseks oli keevitajate koolitus.

Aastal 1994 alustas Uus Idee koostööd AS Finmec-iga.

Aastal 1997 oktoobris asus juhatuse liikmeks ja tegevdirektoriks Erkki Jussi Kalervo Kallio ning firma nimi muudeti As Uus Idee-st  – OÜ Uus Idee-ks.

Aastal 2000 veebruaris asus juhatuse liikmeks ja tegevdirektoriks Raimo Juhani Jormalainen.

Aastal 2002 asus firma direktoriks ja juhatuse esimeheks Harri Veskimeister, kes on olnud firmas Uus Idee tööl õpetajana juba aastast 1994, Harri on firma direktor ja õpetaja. Tema poolt lisati aastal 2002 tegevuskavasse ka tootmine.

Oleme teinud koostööd koolitamises järgmiste firmadega: AS Maru Metall, OÜ Stellabalt, OÜ Kunrex, AS  ABB, AS Finmec, OÜ Balitc Workboats, OÜ Terasman, (AS Balti ES) AS Hiiab Balti, OÜ Flebu, ETS Nord, OÜ Romec Metall, OÜ Ironsides, OÜ Repston, AS Skanska EMV, jt.

ÕPPEJÕUD

Harri Veskimeister

Hariduskäik:
1978-1983     Tallinna Polütehniline Instituut.
Masinaehitusteaduskond, mehaanikainseneri kvalifikatsioon.

Täiendkoolitused:
1989 – EMI Rahvamajanduse juhtimine.
1995 – Seinajoen Ammatillinen Aikuiskoulutuskeskus. Plaadikeevitaja kursus
ja sertifikaadieksam MIG/MAG keevitusele SFS EN 287-1,135,BW, 1.2, S, t 6.0, PF
1996 – Tööeksperdi RAS Tööõigus ja töökaitsealane kursus.
1996 – AS Eesti Gaas Koolituskeskus. Vedelgaasiga metallide lõikeseadmete kasutusnõuete
ja töökaitsejuhendite tundmine. Eksam.
1997 – TTK Teknillinen Tarkastuskeskus Soome Kokkola. SFS-EN-287-1 keevitusjärelvaataja kursus.
1997-1998 – Tallinna Keeltekool. Soome keel.
1997-1998 – Hämeen Ammattikorkeakoulu Ammatillinen opetajakorkeakoulu.
Soome Hämenlinna Kutsekooli õpetaja koolitus (Ammatillinen opetajakoulutus).
1997-1998 – Tallinna Tehnikaülikool. Keevitusinseneride täiendkoolitus
1999 – Hämeen Ammattikorkeakoulu Ammatillinen opetajakorkeakoulu. Tietoverkot oppimisympäristöinä.
1999 – Seinajoen Ammatillinen Aikuiskoulutuskeskus- Plaadikeevitaja kursus ja
sertifikaadieksam TIG keevitusele SFS-EN-287-1,141,BW, 1.2, S, t2.0, PF
2001 – INSPECTA Soome Kokkola SFS-EN-287-1, SFS-EN-287-2. Keevitusjärelvaataja kursus.
2001-2002 – Lappeenrannan Teknillinen Korkeakoulu Soome Lappeenranta.
Eurooppalaisen hitsausteknikon pätevöityskurssi, EWT / IWT (European Welding Technologist)
(Intrrnational Welding Technologist) diplom.

04-06.05.2005- Pipe welding bu STT, Lincoln Electric. Torude keevitamise kursus.
22-23.02.2007 Inspecta OY SFS EN 970  Silmamääräinen tarkastus. Visuaalse kontrolli koolitus.

Diplomid: